skip to Main Content
sahinler

Şahinler Ticaret uluslararasi ticarette uzmanlaşmış dinamik ve tecrübeli kadrosuyla kökleri 1973 yılına dayanan Türkiye’nin önde gelen çantalik kumaş tedarikçi firmasıdır.

Geçtiğimiz 42 yıl içerisinde kendi konusunda paralel bir çok iştirakte gerçekleştirmiştir. Şu anda sektör dağilimi çok geniş olan 2 farkli sektörde faaliyet göstermekte : Çantalık Kumaşta Şahinler Markasi ile hizmet vermekte; Döşemelik Kumaşta ise Apex Kumaş markasi ile hizmet vermekte.

Yoğun AR-GE çalışmalari ve ürün geliştirme yatırımı ile birlikte yurtdışındaki trendleri yakında takip ederek her zaman yenilikçi ve dinamik yapısını korumayi ve sektöre ihtiyacı duyulan soluğu getirmeye amaçlamiştir.

Misyonumuz

Ürün , kalite , fiyat dengesini en iyi şekilde oturtarak, gerekli stoku elimizde bulundurarak müşterilerimize sorunsuz ve kaliteli çalışabilme ortamı sağlamak

Vizyonumuz

İthal ürünlerde yenilikleri takip ederek en güncel ürünleri ve en yeni teknolojileri ilk olarak müşterilere sunmak; müşteri memnuniyetinde maksimumu yakalamak ; Pazar payını en üst noktaya taşıyabilmek.

Back To Top